Maltepe bagdat cd doğan pasajı istanbul
+902164278280
info@avrupanakliyat.com.tr

Maltepede parça eşya taşıma

Tek parça eşya nakliyat

işleriniz artık çok kolay ve uygun fiyata yapabilirsiniz. Kargo firmalarından daha uygun rakamlara parça eşya taşıma hizmetimiz sayesinde Türkiye’nin her yerine parça eşya nakliyatı ve Taşımasını Avrupa Nakliyat olarak yapabiliriz. Tek Parça eşya taşıma konusunda özellikle İstanbul içerisinde, gerek kalitesi gerekse de uzmanlığı ile önde gelen firmalardan biriyiz.

Tek parça eşya taşıma

Bu sektörde önde olmamıza sizler sayeyinde geldik bizi tercih ettiğiniz için cok minnettarız.

ANADOLU YAKASI PARÇA EŞYA TAŞIMA

firmamız maltepe içinde parça taşıma hizmetinin yanında istanbul anadolu yakası ve

Avrupa Yakası parça eşya taşıma

vermektedir.Evden eve parça eşya nakliyat ve parça eşya taşıma isteklerinizi gün içinde İstanbul Anadolu yakası 0216 427 82 80 İstanbul Avrupa yakası 0212 2017 77 44 ofis telefonumuzdan bize bildirebilirsiniz. Taşıdığımız bütün ürünler Avrupa Nakliyat firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından içi baloncuklu diğer bir adıyla paketleme malzemesi olan patpatlarşa kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız. firmaız aynı zamanda şehirler arası parça eşya nakliyesinide garantili bir şekilde vermektedir.

Maltepe Parça Eşya Taşıma

Maltepede komple eşya nakliyesi yaparken, yanında tek parça veya birkaç parçadan oluşan eşyalarınızın da taşıması yapmaktayız. bu parçalar bazen bir takım koltuk , bir gardolabı. bir çekyat ,bir beyaz eşyası olabilir Parça eşya taşımacılığı, komple ev ya da işyeri eşyaları taşıma hizmeti gibi aynı standartlarda yapılmakta. Eşyalarınızın yeni veya eski olması bizim için önemli değildir.taşımada üçretlendirme yapılırken işimizin kalitesine göre hizmet vermekteyiz. maltepe parça eşya nakliyat bizim işimiz, evden eve, işten işe, parça eşya taşımada en iyi fiyatlar en kaliteli hizmet ve en önemlisi sözleşmeli ve sigortalı nakliyat, çünkü biz işimize ve aynı orantıda müşterimize de çok önem veriyoruz. Bütün işlerimiz karşılık yazılı sözleşmelidir.Prensip olarak sözleşme yapmadan ve eşyaları kaplamdan nakliyat işine başlamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

şehirlerarası nakliyat fiyatları istanbul izmir parça eşya taşıma ofis taşıma istanbul