Maltepe bagdat cd doğan pasajı istanbul
+902164278280
info@avrupanakliyat.com.tr

Esenkent Nakliyat Firmaları

Esenkent Nakliyat Firmaları

Kentleşmenin yoğun olduğu mahallemizde nakliye ihtiyacınız için Avrupa Nakliyat firmasından hizmet alabilirsiniz Esenken evden eve nakliyat adı altında firmamız hizmet vermektedir

Esenkent ev taşıma firmaları

Esenkent’te Taşınacak herkesin merak ettiği ilk şey evden eve nakliyat fiyatıdır. Hangi durumlarda nakliyat fiyatı artar hangi durumlarda azalır kısaca bu yazımızda bilgi verelim

esenkent nakliyat

fiyatlarını belirleyen birkaç faktör : Eşya nereden nereye taşınacak? – Evinizin Oda sayısı nedir? (1+1) -2+1) -(3+1)-(4+1) veya benzeri – Kaçıncı katta oturuyorsunuz? 2. katın veya üçünü katta oturuyoruz gibi – Bina asansörünü eşya taşımak için kullanabilir miyiz? – Yeni ev kaçıncı katta? -gidilecek mesafe kaç km ? – Asansör var mı? ve diğer özel etkenler fiyatı belirlemekte Esenkent evden eve nakliyat Türkiye’de 2018 yılında esenkent kentsel dönüşüm süreci başlatılmıştır. Dönüşümün amacı, doğal afet riski bulunan evleri yıkıp ve yeni depreme ve modern şehir görüntüsüne sahip yeni binalar yeni yerleşim yerleri yapmak.Sistemimizi dizayn ederken her esenket’te evden eve taşınmadan sonra müşterilere aldığı hizmetten edindiği deneyimi puanlaması ve yorum yazması için bir anket oluşturuyoruz bu sonuc bizim personelimiz ve bizim eksiklerimizi gidermek için önemli bir gelişme. Müşterilerden firma çalışanları hakkında yorum talep edilir ve iyi yorum alan çalışanlar firmamız tarafından ödüllendirilir.

Esenkent nakliyat ücretleri

Yılların tecrübesine sahip olan Esenken evden eve nakliyat uzmanları taşımacılığını yapmakta oldukları tüm eşyalar için eşya sigortası yaptırmaktadır .

Ayrıca esenkent şehirler arası nakliyat hizmeti esnasında firmamız yol sigortası yapmaktadır.Esenkent nakliyat firmaları Üstelik asansörü bulunmayan evlere özel esenkent asansörlü nakliyat araçlar ile eşya nakliyatı yapılmaktadır.Firma seçimi yaparken ya bir evden eve nakliyat tercih edeceksiniz yada firmalarla birebir görüşmeler yapacaksınız veya firma ile konutuktan sonra firma gelip eşyanıza bakar anlaşmanız durumunda firma ile sözleşme yaparsınız olabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. Esenkent nakliyat şirketimiz sizler için en uygun ödeme seçeneklerini de sunmaktadır.Eşyalarınız sizler için ne ifade etmekteyse bizler içinde en az o kadar önem ve değer ifade etmektedir. Sizlere olan sevgimiz ve sizlerin bizlere destekleri sayesinde stressiz ve gürültüsüz bir taşıma sunmaktayız. Taşıma işleminin vermiş olduğu stresi yaşamamak ve o yorgunluğu tatmamak için bizlere danışabilir ve uygun fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

şehirlerarası nakliyat fiyatları istanbul izmir parça eşya taşıma ofis taşıma istanbul