Maltepe bagdat cd doğan pasajı istanbul
+902164278280
info@avrupanakliyat.com.tr

Maltepe taşıma firmaları

Maltepe Nakliyat firmaları Apartmanınızda asansör olmayabilir. Bu bize daha fazlasını ödeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü bizler nakliye teknolojisini kullanan uzman bir firmayız.

Maltepe ev taşıma firmaları

Avrupa Nakliyat olarak, asansörlü sistemlerimiz ile tüm eşyalarınızı evinizden direkt araçlarımıza yükleriz. Bu sayede eşyalarınızın merdiven boşluklarında göreceği olası zararları minimize ederiz. Ülkenin Her Ucuna Güvenli Taşımacılık İşyerinizi, muayenehanenizi, fabrikanızı ya da evinizi taşıyabilirsiniz. Hatta ülkenin bir ucundan başka bir ucuna gidebilirsiniz.

Bu değişiklikte taşınmanın zor olacağını düşünmeyin. Çünkü bizler markamız güvencesinde, sizlere iş düşürmeden taşınmayı gerçekleştiriyoruz. Elektronik cihaz, beyaz eşya, tıbbi malzeme gibi pahada ağır olan eşyalarını için endişelenmenize gerek bulunmuyor.Çünkü bu eşyalarınızı özenle paketliyor ve araca yerleştiriyoruz.

Maltepe Ev Taşıma

Paketleme için kullandığımız malzemeler birinci kalite ve kırılmayı, çizilmeyi önleyen malzemelerdir.

Avrupa Nakliyat Ayrıca araç içerisinde eşyalarınız belli bir düzen içinde yerleştirilir ve hiçbir eşyanız diğer eşyanıza zarar vermez.

Saatler İçinde Taşınabilirsiniz 

Artık taşınmak için günler öncesinden hazırlık yapmanıza gerek yok. Bizler saatler içinde tüm eşyalarınızı paketler ve araca yükleriz.

Profesyonel ekiplerimiz, tüm eşyalarınızı zarar görmemesi için tek tek paketler ve bantlar. Dolayısıyla sizin günler öncesinden paketleme yapmanıza gerek kalmaz.

Teknolojiyi insan gücünden daha fazla kullanan firmamız, asansörlü taşıma sistemleri sayesinde kısa sürede eşyalarınızı araca yüklüyor.Hem insan gücünden, hem de zamandan tasarruf eden,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

şehirlerarası nakliyat fiyatları istanbul izmir parça eşya taşıma ofis taşıma istanbul