Maltepe bagdat cd doğan pasajı istanbul
+902164278280
info@avrupanakliyat.com.tr

Selimiye Evden Eve Nakliyat

Selimiye Nakliyat Firmaları

Sözünde durmayan, yapmadığı ve yapamayacağı hizmetleri vaat eden amatör, iş disiplini ve çalışma ahlakından uzak firmaların neden olduğu sorunların cezasını birçok kez bizler de çekiyoruz. İnsanlar, taşımacılık, nakliye firması denildiğinde tüm firmaları aynı kefede değerlendirebiliyor. Özellikle hizmet konusunda güvensizlik, eşyaların kesin zarar göreceği görüşü toplumda çok yaygın. Selimiye firmaları arasında hizmet kalitesi ile durumun böyle olmadığını yıllardır ispatlamaya çalışan Avrupa Nakliyatile taşındığınızda farkı anlayacaksınız.

İlk kez taşınan ve Avrupa Nakliyat’ı seçen müşterilerimiz bu farkı çok net bir şekilde anlamayabilir. Fakat birkaç kez ev, ofis taşımış, şehir içinde şehirlerarasında taşınma sürecini farklı farklı firmalar ile deneyimlemiş müşterilerimiz hizmet kalitemizi daha net bir şekilde görerek takdir ediyor, sektörde bizim gibi firmalar olduğu için şükrediyorlar. Sunduğumuz en önemli hizmetlerin başında paketleme hizmeti geliyor.

Paketleme, taşımacılık süresince ekibimizin en çok vaktini alacak ve yoracak hizmetlerin başında gelir. Çünkü dikkat ve incelik gerektirir. Bu nedenle paketleme aşamasını genellikle uğraşmak isteyen firmalar atlar. Ancak eşyalarınızın zarar görmemesi için ve verdiğimiz değerin yansıtılabilmesi için bu hizmeti sunmak bizler için çok önemli. Çoğu müşterimiz paketleme hizmetimizden duyduğu memnuniyeti referans listemizde paylaştığı firma değerlendirmesinde de dile getirmektedir.

Fiyatlar konusunda piyasa değerlerini takip eden, ekonomik fiyat aralıklarında en iyi ve olabilecek en kaliteli, güvenilir hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

şehirlerarası nakliyat fiyatları istanbul izmir parça eşya taşıma ofis taşıma istanbul